O nas

Petrodom Ekogroszek

Około 4 milionów polskich rodzin ogrzewa swoje domy i mieszkania kotłami węglowymi. To pokazuje skalę zapotrzebowania na dobry i wysokokaloryczny opał. Marka Petrodom Ekogroszek dostarcza ekogroszek workowany najwyższej jakości, konkurencyjny cenowo i zawsze z wygodną oraz darmową dostawą pod same drzwi.

Wiarygodność i bezpieczeństwo

– Jesteśmy rozpoznawalną marką funkcjonującą na rynku ponad 29 lat,
– Nasz kapitał zakładowy wynosi 5 200 000 zł,
– Roczne przychody Petrodom to ponad 1 mld złotych
– Zatrudniamy ponad 150 pracowników
– Petrodom to piąta organizacja w województwie lubelskim mierząc wielkość przedsiębiorstwa,
– Petrodom to największy operator paliw w Polsce Wschodniej,
– Posiadamy 10 stacji paliw i wciąż się rozwijamy w tym segmencie,
– Zaufało nam wiele firm sektora publicznego.Zamów swój opał w Petrodom Ekogroszek!

W Petrodom Ekogroszek udowadniamy, że nie trzeba już marnować mnóstwa czasu i energii na zapewnienie sobie opału. W naszym sklepie internetowym zamówisz najlepszy ekogroszek w świetnej cenie bez ruszania się z kanapy!

Oferujemy ekogroszek w wygodnych, 25-kilogramowych workach. Nie musisz więc martwić się uciążliwym składowaniem opału. Worki są szczelne, co pozwala przechowywać ekogroszek bezpośrednio w kotłowni lub np. w garażu, bez obaw o zawilgocenie węgla.

Kupując ekogroszek workowany w Petrodom Ekogroszek inwestujesz w niższe koszty ogrzewania, oszczędzasz czas, pieniądze i przyczyniasz się do poprawy jakości powietrza. Nie ryzykuj zakupu ekogroszku niewiadomego pochodzenia. Zaufaj sprawdzonej marce, którą polecają tysiące zadowolonych klientów!Sprawdź całą ofertę ekogroszku workowanego i zapewnij sobie spokojną zimę z Petrodom Ekogroszek!